Bezpłatny webinar

3 największe wyzwania na 2022 r
dla zespołów HR

Spotkajmy się on-line   | 23.11.2021   |   godz. 13:00-14:00

Na czym skupić działania w 2022 roku?

Wraz ze zbliżającym się końcem roku przychodzi czas planowania działań na 2022 roku.  W tak dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości pojawia się pytanie –  jak będzie wyglądała rzeczywistość w 2022 roku.  Przed zespołami HR pojawia się wyzwanie – co będzie miało kluczowe znaczenie dla biznesu i zaangażowania pracowników w 2022 roku.

Na webinarze specjalistki HR porozmawiają o tym:

  • jakie wyzwania pojawią się w 2022 roku,
  • jak łączyć potrzeby biznesowe z potrzebami pracowników,
  • na czym się skupić – edukacji pracowników, czy może dbaniu o ich dobrostan psychiczny,
  • czy i na jakich zasadach utrzyma się hybrydowy model pracy? Trzeba się zastanowić co będzie miała kluczowe znaczenie dla biznesu i zaangażowania pracowników.

Webinar poprowadzą

Specjalistki HR z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi. 

Jowita Michalska

CEO Digital University

Jej życiową misją jest uzbrojenie Polaków w niezbędne kompetencje cyfrowe. Powołała do życia Digital University, organizację, która współpracując z czołowymi globalnymi uczelniami, takimi jak MIT, Harvard Business School, University of Vienna, Stanford University czy NYU Stern, zajmuje się edukacją liderów w obszarze nowych technologii. Jowita organizuje i prowadzi programy edukacyjne dla kadry zarządzającej, szkolenia i konferencje.  Jest też polskim ambasadorem Singularity University, edukacyjnego think-tanku z Doliny Krzemowej, który kształci i inspiruje liderów do wykorzystywania technologii.   

Dorota Dublanka

HR Director

Dyrektor Zarządzający, HR Director w  KIR S.A. 

Posiada wieloletnią praktykę w organizacjach jako liderka w innowacji odpowiedzialna za opracowywanie i wdrażanie strategii w obszarze budowy kapitału ludzkiego oraz zarządzanie zmianą. Jest również certyfikowanym coachem ICC, COachem metodologii Design Thinking, praktykiem FRIS i KANBAN zafascynownym technologią i jej wpływem na świat, ludzi i środowisko pracy.

W KIR pracuje od 2017 roku. Odpowiada za rozwój pracowników, tworzenie kreatywnego środowiska pracy oraz za działania z zakresu komunikacji wewnętrznej i employer brandingu.

Swoje pasje realizowała również jako Prezes Fundacji Cyberium, gdzie ostatnio była zaangażowana w innowacyjny na skalę światową projekt Blockchain Sandbox.

Tina Sobocińska

HR Director

HR Director z ponad 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach (PwC, DHL, Schneider Electric, Sanofi Aventis), w roli lidera HR i lidera biznesu- na stanowiskach Dyrektor HR, Członek Zarządu, EMEA HR Shared Services Director, Global HR Business Partner, menedżerka dużych zespołów HR 100+, liderka networku Digital HR Champions, inicjatorka pierwszych w Polsce studiów podyplomowych SWPS nt pracy hybrydowej i nowoczesnych biur.

Wykładowczyni na SGH i SWPS, jest mentorką Vital Voices i jurorką w konkursach o innowacjach w HR i w biznesie. Inicjatorka pierwszego w Polsce Ideathon dla Fundacji Integracja.

Zarezewuj sobie miejsce na webinarze

Wypełnij poniższy formularz i na adres e-mail otrzymasz link do spotkania